חגורת בטן לאחר ניתוח – כל מה שצריך לדעת

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים עוברות ניתוחי בטן, כמו מתיחת בטן, שאיבת שומן וקשירת שרירים.

הליכים אלו מסייעים לנשים רבות להגשים את הרצונות העמוקים שלהן, ליהנות ממראה אידיאלי יותר לפי תחושותיהן ורצונן, ולחיות חיים בריאים ונעימים יותר. על אף שהליכים אלו יכולים להטיב עם שגרת חיינו, רבות נוטות שלא לשים מספיק דגש וחשיבה על תקופת ההחלמה לאחר ההליך הכירורגי, שלעיתים יכולה להיות קשה, מסובכת ולא נעימה.
תקופת ההחלמה הממושכת כוללת לא מעט הגבלות והשפעות פיזיולוגיות רבות שיש להיות מודעים אליהן טרם תחילת התהליך. יש להתכונן לתקופת ההחלמה באמצעות אביזרים חכמים שיכולים לסייע ולהקל על התסמינים ולזרז את תהליך הריפוי לאחר הניתוח. אחת הדרכים המומלצות ביותר עבור השגת שיקום מהיר, חכם ויעיל יותר לאחר ההליך הרפואי –  היא שימוש חכם ובטוח בבגדי לחץ, דוגמת חגורת בטן לאחר ניתוח. אם החלטת שברצונך לעבור הליך ניתוח בטן – אין ספק שחגורת בטן היא החבר הכי טוב החדש שלך. המשיכי לקרוא על מנת לגלות על כל היתרונות של זו לתהליך השיקום שלך.

כל מה שחשוב לאמץ בתהליך השימוש עם חגורת בטן לאחר ניתוח

בשעה טובה – החלטת לעבור ניתוח בטן – מתיחת בטן, שאיבת שומן או קשירת שרירים. לפני שאת עוברת את הניתוח, עלייך לזכור כמה נקודות חשובות. ראשית, מדובר בניתוח כירורגי לכל דבר. כל הליך פולשני, ובפרט כזה המצריך חיתוך רקמות, מלווה בטראומה גופנית ובהליך שיקום ממושך, וניתוח בטן הוא לא יוצא דופן: ההמלצה הרפואית הרווחת לאחר ניתוח בטן היא לתת לגוף להשתקם במשך כחודש ימים – זמן החלמה המאפשר לבטן לחזור לעצמה. ככלל, חגורת בטן לאחר ניתוח היא אחד מאמצעי השיקום המומלצים ביותר עבור נשים שעברו ניתוחי בטן ונשים רבות בוחרות להשתמש בה על מנת לסייע לעצמן, ולגוף שלהן, להשתקם ולחזור לשגרה מהר ככל האפשר ובסבל מינימלי מתופעות לוואי ואי נעימות גופנית.

אז מה חגורת בטן לאחר ניתוח בעצם עושה?

תפקידה של חגורת בטן לאחר ניתוח הוא לסייע ולזרז את השיקום הטבעי של הגוף והרקמות, לדחוס חזרה את עודפי העור והשומן העודפים שישנם כתוצאה מהניתוח ולזרז את תהליך הריפוי הטבעי של עור גופך. כמו כן, החגורה מסייעת בהפחתת הכאבים הרבים המלווים את תקופת ההחלמה, מספקת תמיכה ראויה לגב ולשרירי הבטן ובאופן כללי – תעזור לך, עד כמה שניתן, לחזור לגוף שהיה לך לפני הניתוח.
התהליך של השימוש בחגורת הבטן מאפשר לך לחסוך מעצמך שיקומים נוספים לאחר הניתוח, טיפולים משלימים ועוד. חגורת הבטן התומכת מסייעת לך לזרז את תהליך ההחלמה הלא פשוט, ולחזור לשגרת חייך במהרה ועם כמה שפחות תקלות בדרך.

כיצד חגורת הבטן פועלת?

העיקרון העומד מאחורי חגורת בטן לאחר ניתוח הוא המתיחה. חגורת הבטן עשויה מבד אלסטי ארבעה מימדי הנמתח על הבטן בעת הלבישה ובכך לוחץ חזרה את עודפי השומן בחזרה אל הבטן. כך, החגורה מסייעת ומזרזת את תהליך השיקום הממושך. כמו כן, החגורה מעוצבת באופן כזה שהיא מעניקה תמיכה רחבה לגב התחתון תוך התחשבות בתנועתיות הטבעית שלך.התהליך של השימוש בחגורת הבטן מאפשר לך לחסוך מעצמך שיקומים נוספים לאחר הניתוח, טיפולים משלימים ועוד. חגורת הבטן התומכת מסייעת לך לזרז את תהליך ההחלמה הלא פשוט, ולחזור לשגרת חייך במהרה ועם כמה שפחות תקלות בדרך.

מה היתרונות המרכזיים של חגורת בטן לאחר ניתוח?

  • סיוע בשיקום מהיר לאחר הניתוח.
  • צמצום הסבל בתקופת ההחלמה לאחר ניתוח באזור הבטן.
  • מתן תמיכה חכמה של בד אלסטי ארבעה מימדי .
  • תמיכה ממוקדת בגב התחתון להגברת תחושת המסוגלות הפיזית בתקופת ההחלמה.

למה לבחור דווקא בחגורת בטן המתאימה לשיקום מניתוח של חברת ״איסבלה״?

חגורת הבטן של “איסבלה” עשויה מבד נושם, אנטי-בקטריאלי העשוי בטכנולוגיית 4D ורשום כפטנט מסחרי. החגורה הזו עוצבה ופותחה במיוחד עבור אותן הנשים שבחרו לעשות ניתוח בבטן ולא מוכנות לוותר על ההרגשה האישית ועל הנוחות שלהן לאחר ההליך הרפואי. חגורת בטן לאחר ניתוח תהיה מושלמת ומותאמת לצרכייך, ותסייע לך רבות לאורך כל תקופת ההחלמה.

אל תתפשרי – מגיע לך את הטוב ביותר.
חגורת בטן לאחר ניתוח מעניקה לך תמיכה נכונה וממושכת לאורך תקופת ההחלמה לאחר הניתוח. באמצעות שימוש מבוקר בעזרים כמו חגורת בטן לאחר ניתוח, אין ספק שעזרי לעצמך להשתקם מההליך בהקדם האפשרי ועם כמה שפחות קשיים וסבל מתהליך ההחלמה.

כולנו בחברת ״איסבלה״ רוצים לסייע לנשים לחזור לשגרה שלהן בהקדם האפשרי לאחר הליכים כירורגיים ופולשניים שונים שהן עוברות. אנו מאמינים שיש לנו את האביזרים הנכונים על מנת לסייע לך לשקם את עצמך לאחר התהליך בהקדם ובבריאות המקסימלית – על מנת שתוכלי לצמצם את כל התהליכים שיכולים להתרחש בשיקום ולהגיע במהירות וביעילות לנקודה בה השתקמת לחלוטין מההליך שעברת.

נשמח לסייע לך ולענות על כל שאלה בנושא, על מנת להתאים לך את בגד הלחץ המושלם עבורך. בחירה נכונה של חגורת בטן לאחר ניתוח מחברת ״איסבלה״ היא בחירה בבריאות שלך – ובשיקום מהיר, חכם ובריא עבורך לאחר ההליך הכירורגי שעברת.

לשיחה לחצי כאן
1
💬 יש לך שאלה?
MEDSHAPE
היי 👋
נשמח לשוחח בוואטסאפ