חגורת בטן לאחר ניתוח

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים עוברות ניתוחי בטן, כמו מתיחת בטן, שאיבת שומן וקשירת שרירים. ניתב יותר – אולם רבות נוטות לשכווחים אלו מעניקים לאישה גוף חטוח את תקופת ההחלמה הממושכת ואת ההשפעות הגופניות הרבות. אחת הדרכים המומלצות לשיקום מהיר יותר היא חגורת בטן לאחר ניתוח.

בשעה טובה החלטת לעבור ניתוח בטן – מתיחת בטן, שאיבת שומן או קשירת שרירים. לפני שאת עוברת את הניתוח, עלייך לזכור כמה נקודות חשובות. ראשית, מדובר בניתוח כירורגי לכל דבר. כל הליך פולשני, ובפרט כזה המצריך חיתוך רקמות, מלווה בטראומה גופנית ובהליך שיקום ממושך, וניתוח בטן הוא לא יוצא דופן: ההמלצה הרפואית הרווחת לאחר ניתוח בטן היא לתת לגוף להשתקם במשך כחודש ימים – זמן החלמה המאפשר לבטן לחזור לעצמה. ככלל, חגורת בטן לאחר ניתוח היא אחד מאמצעי השיקום המומלצים ביותר עבור נשים שעברו ניתוחי בטן ונשים רבות בוחרות להשתמש בה על מנת לסייע לעצמן, ולגוף שלהן, להשתקם ולחזור לשגרה מהר ככל האפשר.

אז מה החגורה הזאת עושה?

תפקידה של חגורת בטן לאחר ניתוח הוא לסייע ולזרז את השיקום הטבעי של הגוף והרקמות, לדחוס חזרה את עודפי העור והשומן העודפים שישנם כתוצאה מהניתוח ולזרז את תהליך הריפוי הטבעי של עור גופך. כמו כן, החגורה מסייעת בהפחתת הכאבים הרבים המלווים את תקופת ההחלמה, מספקת תמיכה ראויה לגב ולשרירי הבטן ובאופן כללי – תעזור לך, עד כמה שניתן, לחזור לגוף שהיה לך לפני הניתוח

כיצד חגורת הבטן פועלת, פלוס כמה יתרונות

העיקרון העומד מאחורי חגורת בטן לאחר ניתוח הוא המתיחה. חגורת הבטן עשויה מבד אלסטי ארבעה מימדי הנמתח על הבטן בעת הלבישה ובכך לוחץ חזרה את עודפי השומן בחזרה אל הבטן. כך, החגורה מסייעת ומזרזת את תהליך השיקום הממושך. כמו כן, החגורה מעוצבת באופן כזה שהיא מעניקה תמיכה רחבה לגב התחתון תוך התחשבות בתנועתיות הטבעית שלך.

חגורת הבטן של "איסבלה" עשויה מבד נושם, אנטי-בקטריאלי העשוי בטכנולוגיית 4D ורשום כפטנט מסחרי. החגורה הזו עוצבה ופותחה במיוחד עבור אותן הנשים שבחרו לעשות ניתוח קיסרי ולא מוכנות לוותר על הגוף שלהן – במילים אחרות, התחשבות מירבית בביטחון העצמי ובהרגשה האישית.

אז אם את צפויה לעבור ניתוחי בטן בקרוב, כדאי לך לשקול חגורת בטן לאחר ניתוח – אל תתפשרי על הגוף שלך. מעוניינת בפרטים נוספים, ייעוץ ללא עלות או מענה על שאלה?

אנחנו כאן בשבילך. צרי קשר בטלפון או באתר ונחזור אלייך בהקדם>> 054-4422077