מחטב בטן לאחר ניתוח

עברת ניתוח מתיחת בטן? חשוב שתיעזרי בחגורת בטן במהלך התקופה שלאחר הניתוח. מדובר באביזר רפואי שמטרתו להקל על רמת הכאב בזמן ימי ההחלמה והוא תורם רבות לקבלת תוצאות טובות יותר. הנה כל מה שחשוב לדעת על מחטב בטן לאחר ניתוח.

אם עברת או שאת צפויה לעבור בקרוב ניתוח מתיחת בטן, חשוב שתצטיידי במחטב בטן. מדובר באביזר רפואי אשר מומלץ על ידי רופאים לשימוש בימים שלאחר ניתוח מתיחת בטן. המחטב מהווה חלק אינטגרלי משלב ההחלמה והוא מסייע רבות לזירוז תהליך הריפוי.

מחטב בטן – כך זה עובד

בשבועות הראשונים שלאחר ניתוח מתיחת בטן, את צפויה לחוות כאבים ואי נוחות רבה. החדשות הטובות הן שלבישת מחטב בטן מסייעת בהפחתת רמת הכאבים ומאפשרת לשפר באופן משמעותי את תוצאות הניתוח. כך זה עובד בפועל: מחטב הבטן נארג מבד ייחודי בעל יכולת אלסטית גבוהה, במטרה לייצר דחיסה של האיברים הפנימיים וכך לחזק ולהדק את שרירי הבטן. המחטב נלבש סביב אזור הניתוח כחגורה אשר מפעילה לחץ חיובי מתמיד ואחיד על אזור הניתוח, מבלי ליצור לחץ או כאב באזור התפרים. המחטב מעוצב כך שתוכלי ללבוש אותו במהלך שעות היום ואף בלילה (בהתאם להנחיות הרופא המטפל). הוא עשוי בד נושם ואוורירי ומתמזג עם צורת גופך ומרקם העור מבלי לייצר גירויים או הפרעות, כך שתוכלי לחזור לקיים שגרת יום רגילה בהקדם האפשרי. המחטב המעוצב נועד ללבישה באזור שמתחת לחזה והוא מגיע עד לאגן הירכיים, במטרה לכסות את כלל האזור המנותח.

למה חשוב להיעזר במחטב בטן לאחר ניתוח

מחטב בטן נחשב לאביזר חובה מיד לאחר הניתוח והוא מומלץ על ידי רופאים פלסטיקאים כאמצעי לשיפור ההחלמה ותוצאות הניתוח. הנה כל הסיבות אשר הופכות אותו לחלק בלתי נפרד מהתהליך:

מחטב בטן

הפחתת נפיחות והצטברות נוזלים – המחטב מפעיל לחץ אחיד על אזור הניתוח. לחץ זה מסייע בהפחתת כמות הנוזלים שהצטברו לאחר הניתוח, מסייע בניקוז שלהם החוצה וכפועל יוצא מוריד את רמת הנפיחות באזור הניתוח. חשוב להבין כי לאחר הניתוח נפתח חלון הזדמנויות בן מספר שבועות, במהלכו יקבל גופך את קו המתאר החדש. לבישת מחטב בטן מסייעת לגוף לקבל תוצאות טובות יותר, בזכות תמיכה טובה יותר באזור הניתוח, לצד זרימת דם טובה יותר.

מניעת התפתחות של זיהומים – לבישת מחטב בטן לאחר הניתוח מסייעת במניעה של התפתחות סרומה המטומה וזיהומים שונים באזור הניתוח.

צרי קשר

כל שאלה אנחנו פה בשבילך

כתבות נוספות
מחטב גוף שלם לאחר ניתוח, מחטב מומלץ

מחטב גוף שלם

מחטב גוף שלם לאחר ניתוח עומדת לעבור ניתוח שאיבת שומן? הכירי את הבגד שיאפשר לך לשפר את תוצאות הניתוח, להפחית את עוצמת הכאב בימים שלאחר

קרא עוד »

שאיבת שומן מהסנטר

שאיבת שומן מהסנטר: ההליך הרפואי שיאפשר לכם ליהנות ממראה צעיר, חיוני ומחוטב יותר תוך זמן קצר. שאיבת שומן בסנטר מאפשרת למטופל לקבל קו לסת מסותת

קרא עוד »
יריעות סיליקון

יריעות סיליקון

מדבקות סיליקון לצלקות – יריעות סיליקון לצלקות לאחר ניתוח יריעות סיליקון הן מדבקות המסייעות בשיפור נראות צלקות, בזכות סגולותיו של הסיליקון אשר נודע כתורם בריפוי

קרא עוד »
לשיחה לחצי כאן
1
💬 יש לך שאלה?
MEDSHAPE
היי 👋
נשמח לשוחח בוואטסאפ