מחטב זרועות – העזרה הסודית שתהפוך את הניתוח שלך לסיפור הצלחה!

אם את עומדת לעבור ניתוח שאיבת שומן או מתיחת עור, דעי שהמראה החטוב עליו חלמת נמצא ממש מעבר לפינה! הכירי את מחטב הזרועות, אביזר רפואי שכבר מוגדר כחלק אינטגרלי משגרת ההחלמה על ידי רופאים פלסטיים מובילים בעולם כולו. הנה כל מה שחשוב שתדעי על פריט החובה הזה.

אם את צפויה לעבור בקרוב ניתוח מתיחת עור או שאיבת שומן, אל תוותרי על לבישת מחטב זרועות. האביזר הרפואי החשוב הזה יאפשר לך ליהנות מכל העולמות: גם לקצר באופן משמעותי את משך זמן ההחלמה, גם להפחית את עוצמת הכאבים בימים שלאחר ההליך ובד בבד לקבל תוצאות טובות יותר מהניתוח שעברת. אם בעבר המחטב היה מוכר בגדר המלצה בלבד, הרי שבשנים האחרונות חלה הכרה משמעותית בקרב מנתחים פלסטיים בלבישת מחטב זרועות כחלק בלתי נפרד מתהליך ההחלמה לאחר ניתוחי שאיבת שומן ומתיחת עור. כיום, נמצא המחטב ברשימת ההמלצות לאחר הניתוח ומומלץ לעשות בו שימוש לפי הנחיות הרופא. אם את בכל זאת חוששת מחוסר נוחות או תחושת סרבול, הרשי לנו להפריך את המיתוס הידוע הזה. הדור החדש של מחטבי הזרועות מעוצב במטרה להתמזג באופן מושלם עם מבנה גופך מבלי לייצר כל הפרעה בימים שלאחר הניתוח, אשר נחשבים גם כך לתקופה לא קלה וזאת בלשון המעטה. לבישת המחטב למעשה נועדה להקל ולסייע לך בקבלת תחושה טובה יותר, לספק לך הגנה כך שתרגישי בטוחה יותר ולתרום להליך הריפוי של גופך. הנה כל היתרונות של השרוולון הייחודי הזה.

מחטב זרועות – לעבור את תקופת ההחלמה בשלום

מחטב זרועות לאחר ניתוח הוא בגד רפואי המיועד ללבישה במהלך התקופה שלאחר ניתוח שאיבת שומן ו/או מתיחת שומן בזרועות. הוא נחשב כתוספת חובה לאחר ניתוחי שאיבת שומן ומתיחת עור, בזכות היכולות הרבות שלו, הכוללות זירוז ושיפור של תהליך הריפוי, הפחתת עוצמת הכאבים לאחר הניתוח, כל זאת לצד נוחות מקסימלית, אשר כל כך חשובה עבורך בימים אלו.

 

מחטב זרועות

סקרנית לדעת איך זה עובד? הנה כל הפרטים. מחטב זרועות לאחר ניתוח פועל באופן של הפעלת לחץ מתמיד ומבוקר על אזור הזרועות, על ידי כך הוא מעודד זרימת דם טובה יותר לאזור וכך תורם בסילוק פסולת ונוזלים שהצטברו בגוף. מדובר בפרט חשוב היות וכך נמנעת התפתחות של בצקות, נפיחויות וזיהומים, העלולים להתפתח לאחר הניתוח. בנוסף, זרימת הדם המשופרת תורמת רבות בהקלה בעוצמת הכאבים עמם את צפויה להתמודד בימים שלאחר הניתוח, כך שלבישת המחטב תאפשר לך חזרה טובה ומהירה יותר לשגרת היומיום שלך.

מה צפוי לך בימים שלאחר הניתוח?

בכל ניתוח הסרת שומן והסרת עור עודף ההמלצה הגורפת הינה להימנע מכל פעילות במשך 3-4 ימים בכדי לאפשר לגופך מנוחה מלאה. בתום ימים אלו תוכלי לחזור בהדרגה לבצע פעולות יומיומיות אך עדיין חשוב שתימנעי מביצוע מאמץ פיזי משמעותי. חשוב להבין כי מדובר בהליך כירורגי פולשני אשר כרוך בהרדמה מלאה, ולכן אם הנך מרגישה שאת זקוקה למנוחה נוספת, אל תחששי לאפשר זאת לעצמך. בכל מקרה היי קשובה לעצמך כיוון שאת מכירה את גופך הכי טוב ויודעת מה טוב עבורו. לאחר תקופה של בין 3 שבועות לחודש ולאחר ביקורת שתתבצע כפי הנדרש אצל הרופא המנתח, תוכלי לשוב לשגרה מלאה, לרבות פעילות ספורטיבית מאומצת ועבודות שונות בבית ובחוץ.

איך ייראו תוצאות הניתוח ולמה את צריכה לצפות?

ניתוח שאיבת שומן הוא ניתוח פולשני אשר מותיר אחריו צלקת, כמו ניתוחים רבים אחרים. גודל הצלקת והנראות שלה מושפעת במידה רבה מהאזור בו התבצע ההליך, אך בכל מקרה היא אינה צפויה להיות גדולה או בולטת במיוחד. לאחר הניתוח הצלקת תתאפיין בגוון אדמדם כהה אשר ילך ויתבהר במשך הזמן. לאחר כשנה צפוי לחול שיפור משמעותי ברמת הנראות של הצלקת, עד לכדי הופעה מינימלית שלה.

ומה לגבי התוצאות? לאחר הניתוח האזור כולו צפוי לסבול מנפיחות אשר מקשה לראות את התוצאה הסופית. את התוצאות את צפויה לראות לאחר שהנפיחות תרד כליל, כלומר לאחר כ-3 חודשים מרגע ביצוע ההליך. בכדי לשמור על תוצאות טובות מהניתוח חשוב להיעזר במחטב זרועות וללבוש אותו בשלושת השבועות הראשונים שלאחר הניתוח במשך 24 שעות ביממה. כמו כן מומלץ להקפיד על אורח חיים בריא לצד שמירה על תזונה בריאה, אשר תמנע מהגוף לצבור תאי שומן מיותרים נוספים.

מחטב זרועות - הסוד הקטן שלך.

לא סתם מחטב זרועות לאחר ניתוח נחשב לפריט קטן שתורם להבדל גדול, מדובר באביזר נוח ללבישה אשר יאפשר לך ללבוש מעליו חולצה או כל בגד עליון או תחתון, מבלי שתרגישי בו או תחושי בכל הפרעה. כך, נותר המחטב הסוד הקטן שלך, אשר מאפשר לך ליהנות מתוצאות מקסימליות, בדיוק כמו שחלמת.

אנו מאחלים לך הצלחה בניתוח והחלמה מהירה, ללא כאבים! איסבלה

צרי קשר

כל שאלה אנחנו פה בשבילך

כתבות נוספות

שאיבת שומן מהסנטר

שאיבת שומן מהסנטר: ההליך הרפואי שיאפשר לכם ליהנות ממראה צעיר, חיוני ומחוטב יותר תוך זמן קצר. שאיבת שומן בסנטר מאפשרת למטופל לקבל קו לסת מסותת

קרא עוד »
יריעות סיליקון

יריעות סיליקון

יריעות סיליקון לצלקות לאחר ניתוח יריעות סיליקון הן מדבקות המסייעות בשיפור נראות צלקות, בזכות סגולותיו של הסיליקון אשר נודע כתורם בריפוי רקמות צלקת. היריעות מתאימות

קרא עוד »