הייחודיות שלנו

השוק מוצף בביגוד רפואי לאחר ניתוח, מה הופך אותנו לבחירה הטובה ביותר?

'איסבלה ישראל' היא תוצר של חברות משותפת השואפת לספק פתרון איכותי ויעיל לאנשים שעברו ניתוחים רפואיים, ושנצרכות לפתרון ממשי בדמות בגדים איכותיים ואלסטיים שיאפשרו לטיפול שהם עברו, להשתמר. ובכך הם מהווים חלק מהטיפול עצמו. 

'איסבלה ישראל', הינה החברה היחידה אשר מאפשרת לכם, לקוחותינו, לרכוש את הבגדים האיכותיים הללו ללא דמי תיווך שמייקרים את העלות מגורמי צד שלישיים. הבגדים שמיובאים ישירות מחברת  'ISAVELA'  היישר מארה"ב, מאושרים מטעם משרד הבריאות לצד תו התקן  המחמיר של  FDA האמריקאי, בנוגע בגדי לחץ רפואיים טיפוליים. כלל המוצרים נוצרו עבורכם, לקוחותינו  – במטרה שהמוצר ירצה אתכן ושיספק לכן מזור.

אנו  מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, בדגש על נוחות ונתינת ערך ממשי לציבור לקוחותינו. הפטנטים הייחודים שמאפיינים את הבגדים שלנו, מאפשרים לבד הייחודי שלנו, Naturexx, להיות אנטי בקטריאלי, נטול לטקס ובעיקר להימתח ולשוב למצבו המקורי, בשל טכנולוגיית 4D שמאפיינת אותו ושמקנה לו אלסטיות ל4 צדדים. לצד עמידות גבוהה במתיחות חזקות וממושכות, בשימוש יומיומי ובכביסות.

אנו מאמינים כי על מנת לשמור על בריאותכם לא צריך לקרוע את הכיס, ולכן שמנו לנו ערך עליון להנגיש את בגדי האיכות הללו לכל כיס. 

אז למי שעדיין לא הכיר אותנו, כעת זאת ההזדמנות שלך להכיר אותנו מעט מקרוב. יש לך שאלות? תרגישי חופשי, אנחנו כאן לענות!

isavela מכונת לד ליצור מחטבים

לא יכולנו לעשות את זה בלעדיהם

אשר בר שמעון

מנכ"ל

אוקסנה ברסנב

מנכ"לית

למה אתם מחכים, השאירו פרטים והבטיחו החלמה מהירה וקלה יותר

שומרים על קשר ועוקבים אחרי ISAVELA

Facebook

Isavela_Israel